Prosinec 2011

Najdete mě tady

29. prosince 2011 v 5:21 | .:Lagy Croft:. |  Novinky


KONEC BLOGU

9. prosince 2011 v 18:49 | Ancee

KONEC BLOGU!

Takže tohle je absolutní konec tohoto blogu. Užila jsem si s pár SB, ktré dokonce mám buď na Skypu, ICQ a FB, užila jsem si s komentáři, které jste kdysi napsali a určitě patří sem, vaše urážky na mě , vaše prý "názory" atd.

Čas byl minule krásnej, SB měly rády mě a Lagy, přemlouvaly mě (A Lagy) aby vyšel další díl komixu, mě aby vyšel nový díl časopisu a další kraviny.
Když už tohle je POSLEDNÍ článek, na tomto blogu, vyjádřím na něm všechny mé názory SB a lidem (tedy jenom SB).

Lori - Děkuju moc za to, že když jsem byla ještě dáávno s Lagy SB na blogu lagycroft.blog.cz a začla nadávat má spolužačka, že ses mě zastala. Jsem ráda, že se ti líbili mé komixy, Dárkovač, časopis atd. Škoda, že máš Pozastavený blog, ale přeci na blog nemá každej čas že.. Jsem ráda, že tě znám přes blog a Mám tě ráda :)

Dr.Willard - Tebe moc neznám, ale pamatuju si, jak sis mě přidal na ICQ a zeptal ses mě, na rozměry nečeho (už nevím čeho :D ). Jsem ráda, že jsi byl jako SB a i když tě neznám, mám tě ráda :)

Natla - Diky, žes tu byla na blogu SB, že se ti líbil Dárkovač a moje komixy a časopis. Pamatuju si, že jsi vyhrála jakousi soutěž (nejspíš celý Dárkovač :D ) a mělo tam být video, a ted si vzpomínám, že jsem ti ty ceny vůbec neudělala.. Blbost, udělala, ale když jsem byla u videa a dělala jsem ho, program se celej sekl a já přestala mít chuť ho dělat znovu.. No nevadí snad.. ne? :) Promin.. Mám tě ráda:)

Lady Nico - Už jak jsi napsala, že chceš SB být (teda aspon myslím, žes to napsala :D ) tak ses mi zdála strašně fajn holka, jsem ráda, že tě mám na Skypu, že jsme spolu i s lagy volaly a že jsi vůbec v SB. Mám tě ráda :)

Laravcroft - Tak ty mi strašně nesedíš. Píšeš na svém blogu, jak tenhle blog je sprostej a děláš, jako kdyby jsi ty nikdy sprostej nebyl - Nebo ti je snad 7 ? .. Všechny SB jsem brala, když se buď ptali jestli budem SB (připadali mi normální) ale ty děláš, že bych tu nebyla ani trochu! Napsal jsi mi do článku, že prý na blogu vubec nejsem, jak si semnou máš psát.. Nejsem ráda , že jsi v SB a že tě vůbec znám. Nemám tě ráda.

Už nemám nikomu k SB říct. Mám k ostatním Neutrální vztah, takže prostě normální. :)

Lagy pak sem hodí článek.. Tedy.. Jestli hodí ? :D

Tak já na vás seru. Je to vaše rozhodnutí.

6. prosince 2011 v 23:48 | Ancee
Tak já s dárkovačem KONČÍM. Končím i s komixem, který jsem slíbila (né že bych ho smazala), končím s ČASOPISEM. to co tady píšu, je SB uplně ukradený, co já pro Vás tvořím, to taky.. Tak jako co mám dělat? Nebudu tady dělat věci, které stejně všichni ignorují (jedno SB přišlo se připojit k dárkovači, což jí strašně moc chválím a za to jí mám moc ráda (Kalašníkov - ala Natla )..

Před rokem jste byli lepší. Všechno bylo v pohodě, ale chápete, že já se o SB nestarám a tak já NECHCI reklamovat k vám na blog, ale chci aby jste normálně chodili jako správní SB na tento blog?! Copak je to táák těžký ? :(
Fajn, uznávám, že z tohodle blogu nikdo na SB blogy nechodí (minule chodila jenom Lagy - což jí tedkom na skypu vubec nemužu zachynout, je furt ve stavu "nerušit" a neodepisuje mi) ale mohli by jste chodit vy sem..

Vy víte, že já na SB fakt nejsem (to mužete okoumat na mém blogu, že tam raději už žádné SB nemám, jenom oblíbené blogy) a nesnáším, když furt musím komentovat jak blázen, a za 3 dní mě pak seřvou že jsem "neobíhala" Prostě na nic..

Psali jste, že Dárkovač byl super.. Psali jste, že moje a Lagyiny komixy jsou nej.. Psali jste, že časopis je nice.... Ale proč, když je to všechno uplně užasné, to nechcete, po dlouhé době?

Tak fajn, je to vaše rozhodnutí. Já nebudu pokračovat a můžu jenom říct - Ahoj v novém roce (možná) .

Začínám Vás nesnášet

5. prosince 2011 v 12:21 | Ancee

...


DÁRKOVAČ 2011

4. prosince 2011 v 1:20 | Ancee

Dárkovač

4. prosince 2011 v 0:31 | Ancee
Lidí ?
Vzpomínáte si na minulej Dárkovač?
Co třeba udělat repete?
Vííte.. Proč?

Protože ten dárkovač mi minulej rok pomáhal s ubýháním času - měla jsem tolik práce, že ty dny do Vánoc tak rychle plynuly jak voda.. A víte co? Udělám si takovou.. Nooo.. Takovou hoňku s blogem. To znamená že bude - DÁRKOVAČ, KOMIX, ČASOPIS a možná se i dodělá to menu (možná ! :D )
Jestli zůstanu příští týden doma (mám šílenou rýmu a nevím, jestli by bylo vhodé chodit do školy s červeným nosem, 5ti minutách kýchání atd. ) Tak můžete očekávat všechno v nejbližší době..

Ppppánejo já se tak TĚŠŠÍÍÍM ! :D